для людей з порушеннями зору
Новоставська гімназія Жовтанецької сільської ради Львівського району, Львівської області

Протидія булінгу

Булінг: 5 мультфільмів, які допоможуть запобігти цькуванню серед дітей

Пропонуємо чудову добірку змістовних мультфільмів від Освітнього проекту “На урок”, які допомагають запобігати булінгу. Це мультфільми про події з життя тих, хто відрізняється від більшості у спільноті, їхній емоційний стан та способи вирішення конфліктних ситуацій.

12:41 12.01.2022

Порядок реагування на доведені випадку булінгу та відповідальність осіб, причетних до нього

1.  У разі підтвердження факту вчинення булінгу (цькування), за результатами розслідування та висновків комісії з розгляду випадку булінгу(цькування), директор  школи повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та  Cлужби у справах дітей про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти.

12:34 12.01.2022

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) в Новоставському НВК

1).   Учасники освітнього процесу у разі виявлення ознак  чи     факторів, що можуть вказувати на насильство, булінг, складні життєві обставини, жорстоке  поводження з дитиною/працівником закладу освіти або ризики щодо їх  виникнення стосовно дитини/працівника закладу освіти, можуть подати письмову заяву уповноваженій особі закладу освіти ( Коваленко О.А., заступнику директора  закладу освіти).

12:30 12.01.2022